Jak zamówić faks przez internet

Obecnie coraz bardziej popularne jest korzystanie z usługi faks przez internet. W Internecie znajdziemy wiele serwisów, które oferują tego typu usługi. W większości z tych serwisów, przed rozpoczęciem korzystania konieczna jest rejestracja i opłacenie abonamentu. Dzięki temu będziemy mogli utrzymać przypisany na stałe numer faksowy z dowolnej strefy. Ponadto, aby wysyłać faksy, trzeba dodatkowo doładować konto.

W sytuacji, gdy korzystamy z faksu regularnie, tj. odbieramy i wysyłamy faksy, warto jest skorzystać właśnie z opcji faksu przez internet. Jest to zdecydowanie tańsza opcja niż korzystanie z usług wiodących operatorów telefonicznych, u których utrzymanie standardowej linii faksowej kosztuje dużo więcej.

Jeśli jednak potrzebujemy jedynie sporadycznie wysłać faks, warto skorzystać z opcji, którą oferują niektóre serwisy, a mianowicie bezpłatny okres testowy. W tym czasie nie ma potrzeby opłacania abonamentu, wystarczy jedynie doładować konto.

otoFaks.pl

Każda osoba, która zarejestruje się w usłudze faksu przez internet, ma możliwość korzystania ze stacjonarnego numeru faksowego, z dowolnej, wybranej przez siebie strefy. Przez pierwsze 7 dni można korzystać z usługi bez opłacania abonamentu. Później, jeśli chcemy utrzymać wybrany podczas rejestracji numer, trzeba opłacić abonament (opłata roczna to 221,40zł). Faksy można wysyłać po doładowaniu konta (minimalny nominał doładowania to 4 zł). Połączenia rozliczane są w czasie rzeczywistym. Minuta połączenia kosztuje 9 groszy. Istnieją dwa sposoby wysyłki faksów – ze skrzynki e-mail oraz z poziomu panelu klienta.

Więcej informacji na stronie: www.otofaks.pl